E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mediat italiane shkruajnë se drejtuesit e Napolit, kanë shtuar përpjekjet që në skuadër të sjellin Xhemailin, i cili në sezonin e fundit tregojë formë mjaft të mirë në skuadrën e Parmës.
Napoli e do XhemailinNapoli mund të jetë e ardhmja e shqiptarit të Parmës, Blerim Xhemailit.

Mediat italiane shkruajnë se drejtuesit e Napolit, kanë shtuar përpjekjet që në skuadër të sjellin Xhemailin, i cili në sezonin e fundit tregojë formë mjaft të mirë në skuadrën e Parmës.

Shqiptari është i huazuar tek Parma nga Torino, por Napoli dëshiron që gjatë kësaj verë ta forcoj mesfushën pikërisht më Xhemailin.

Transferimi i mundshëm i reprezentuesit të Zvicrës, në ekipin e Napolit, do t’i jepte mundësinë atij të luaj në Ligën e Kampionëve.

Publikuar: 18.06.2011 | 11:18
Lexuar: 1242 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime