E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkodra pret festivalin e 49-tė mbarėkombėtar tė fėmijėve

Publikuar: 20.06.2011 | 21:16
Lexuar: 1586 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Marita Zimrmann (22/06/2011 21:02:45) Ju uroj suksese ne 49 Festival Kombetar.Spikerja e festivalit te pare,,,,dhe e 6 pasuesve,,

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime