E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

10 kėshilla pėr njė udhėtim me makinė gjatė pushimeve

Publikuar: 21.06.2011 | 14:30
Lexuar: 2665 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Albiona Gashi (20/03/2014 16:12:01) Une jam duke shkru nje repotazh dhe nje piknik

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime