E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femra në bikini dhe vendi i njohur i topless-it. Vend për pleqt dhe vend për argëtim. Cfarë ju duhet tjetër për javët e pushimit. Ky është parajsa në tokë, Zlatni Rat në Kroaci.
Parajsa në tokë
Turistët me fat. Ato kanë një ujë deti të kristalt dhe të kripur. Një plazhë të bukur me rërë të artë. Femra në bikini dhe vendi i njohur i topless-it. Vend për pleqt dhe vend për argëtim. Cfarë ju duhet tjetër për javët e pushimit. Ky është parajsa në tokë, Zlatni Rat në Kroaci.

Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë
Parajsa në tokë

Publikuar: 24.06.2011 | 12:30
Lexuar: 7009 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime