E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajko Veljanovski, rizgjidhet kryetar i Kuvendit

Publikuar: 25.06.2011 | 19:59
Lexuar: 1494 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
tiini (26/06/2011 20:00:16) mire,qenka i Bdi-se ky njeri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime