E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Genta, Tuna dhe Nora, tri

Publikuar: 25.06.2011 | 17:33
Lexuar: 12467 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Dafina (10/08/2011 17:31:28) Hej vajza jeni shum te mira posaqerisht ti RYVA dhe GENTA veq vazhdoni ju duam
vanesa (30/11/2011 16:06:02) shumm mir jeni dal shum te bukra jeni ju dua shummm <3<3<3
Yllka (05/01/2012 14:09:32) Nora Je shum e bukur Ryva osht kengetarja me e bukur n t gjita por mas GENTA ISMAJLIT edhe Adelina Ismajli Altuna Ti je Artificjale Kjet po perseri e Bukur je
arta (09/03/2012 11:28:08) Ryva je ma e mira vetem vazhdo keshtu je YLL<3
leon (15/03/2012 11:41:06) vetem nje pytje ryva qka te kisha martu kthme pergjigjen
nesha (18/09/2012 21:24:29) shume te bukra jeni te gjitha ju deshiroje gjithe te mireaten ne nejten tuaje ju ltem ndihmoni te varfrit
leonora (25/11/2012 11:26:18) ryva kajtazi dhe genta ismajli jan me te bukra
blerim (11/04/2013 19:19:19) E mira duket prej se largit oj bukuroshet.prsh prej gjilanti
ErduANs BaBaStarS (27/05/2013 05:01:47) Tuna zemer je very very beautiful edhe ty Genta
tesa (15/07/2013 00:41:13) shum mir veq knaquni por dives shqiptare nuk muni me ia kalu ADELINA ISMAILI
naser selmanaj nga prizreni (06/02/2014 02:05:49) pershendetje me te vertet jeni yjet e kosoves vazhdoni vetem perpara ju lumt aferim ju qoft qao kaloni buker

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime