E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Festat e ēmendura nė plazhet e Adriatikut

Publikuar: 26.06.2011 | 00:43
Lexuar: 6634 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
durim morina (09/07/2011 02:51:33) vau shum mir sa kisha pas deshir me marr pjes ne ket fest se bash koka met qmend komplimente

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime