E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asistentja e USHT-sė, mr. sc. Luljeta Raka mori gradėn shkencore doktor i shkencave teknike

Publikuar: 28.06.2011 | 15:54
Lexuar: 4372 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fatbardha Zejnullahu (13/11/2012 23:45:11) Krenohem qe njoh nje person si ty,e aq me teper qe je ligjeruese ne fakultetin tone .Suksese te me tutjeshme!
shemsi (27/02/2013 16:42:59) Te lumte,je nje pedagoge e mrekullushme urime,kso njerez i duhen shqiptarise.Te paqin per jet trojet shqiptare.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime