E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe kështu ka ndodhur edhe në një aheng të Playboy-it, ku ato kishin veshur fustane që nuk mbulonin asgjë dhe me këtë rast kanë zbuluar brekët e tyre të holla.
Embëlsira e dyfishtëKudo që paraqiten, si në plazh, klube nate, ngjarje të mëdha, binjaket Kristina dhe Karissa Shannon e kanë bërë zakon që të provokojnë me veshjet e tyre apo më mirë të themi me mosveshjet e tyre.

Dhe kështu ka ndodhur edhe në një aheng të Playboy-it, ku ato kishin veshur fustane që nuk mbulonin asgjë dhe me këtë rast kanë zbuluar brekët e tyre të holla.
Embëlsira e dyfishtë
Embëlsira e dyfishtë

Publikuar: 28.06.2011 | 08:00
Lexuar: 2347 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime