E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

YllPress.com ju sjell fotot ekskluzive të “festës së çmendur 2”, pasi vetëm para pak ditësh ju sollëm festën e çmendur 1.
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë (FOTO)
Ka filluar që javën e parë sezoni turistik në të gjithë Evropën dhe në Shqipëri, Mal të Zi, Bullgari, Turqi etj, mirëpo Kroacia vazhdon të mbetet vend më i shptrejnt dhe më i këndshëm, jo vetëm për një bregdet super të pastër, për një rërë të artë, për VIP-at, për vajzat e bukura nga e gjithë bota, por edhe për shkak të festave të çmendura që zhvillohen që nga mëngjesi deri në dark.

Klubi Papaya dhe Aquarius në plazhet e Adriatikut ka organizuar festën e dytë të çmendur për këtë vit, festa që do të vazhdoj gjatë gjithë sezonit.

YllPress.com ju sjell fotot ekskluzive të “festës së çmendur 2”, pasi vetëm para pak ditësh ju sollëm festën e çmendur 1.

Siç do të shihni në foto, në këtë festë vajza të bukura dhe sexy kanë kërcyer në ritmet e muzikës dhe kanë bërë qejf gjatë gjithë ditës.
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë
Festa e çmendur 2, në plazhet e Kroacisë

Publikuar: 29.06.2011 | 15:07
Lexuar: 7420 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime