E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arnisa Dervishi “shokon” Tiranėn

Publikuar: 01.07.2011 | 06:09
Lexuar: 3082 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
SKENI NEVOJ ME MA DIT EMRIN (01/07/2011 19:23:21) O DHIJA NIHER

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime