E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adriana Lima pret femijen e pare

Publikuar: 28.05.2009 | 01:37
Lexuar: 2781 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
pirro (26/03/2010 20:56:57) o zote sa foto e bukure kini dalure si shpirte nga te kemi ty bukuroshe komplimenta dil ne fb tim te dua shume te kam shume xhan ty o ylli im puc ciao

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime