E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bolivianët kaluan të parët në avantazh falë një autogoli të Bangeas, ndërsa për bardhekaltrit ka qenë Kun Aguero që ka barazuar, pasi hyri në vend të Lavezzi-t.
Argjentina, vetëm një barazim me BolivinëArgjentina e Leo Messi ka arritur vetëm një barazim 1-1 me Bolivinë modeste, në takimin që hapi siparin e Kupës së Amerikës, që po zhvillohet në Argjentinë.

Bolivianët kaluan të parët në avantazh falë një autogoli të Bangeas, ndërsa për bardhekaltrit ka qenë Kun Aguero që ka barazuar, pasi hyri në vend të Lavezzi-t.

Takimi i grupit A, ku marin pjesë edhe Kolumbia e Kosta Rika, është zhvilluar në qytetin La Plata, në provincën e Buenos Airesit, përpara 40 mijë spektatorëve.
Argjentina, vetëm një barazim me Bolivinë
Argjentina, vetëm një barazim me Bolivinë

Publikuar: 02.07.2011 | 10:02
Lexuar: 1181 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime