E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza qė zbriti nudot nga telajo

Publikuar: 28.05.2009 | 04:09
Lexuar: 9923 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adela (15/12/2009 22:09:19) ua sa bukur po kto nuk jan nudo nudo jan lakuriq
nora (08/01/2010 23:24:15) ncncnnc ec more qfare qysh kshtu tu i qit atletet ne vi
lati (24/02/2010 17:19:34) po mir veq akish ban edhe pak ma cullak
vjollca (25/04/2010 16:58:54) mir veq na shyptart jem pak mrapa me pa diqka na duket shum apsurde po ok apet mir kjo osht nji mendim i saj
jetaa (09/05/2010 19:42:34) shum super
shpend (22/06/2010 03:55:19) valla spo di veq ma kan qu

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime