E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kongresi i 22-tė Botėror i Poetėve

Publikuar: 06.07.2011 | 16:48
Lexuar: 1947 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
flutura maci (07/07/2011 15:59:35) Kozeta me pelqen shkelqimi yt! shume urime dhe komplimente! Flu Tirane Shqiperi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime