E premte, 22.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mjeket sqarojne se cdo njeri duhet te marre deri ne 2 litra uje per te evituar dehidratimin dhe duhet qe te evitohet konsumimi i pijeve alkoolike. Po ashtu nuk duhet te kryhet aktivitet fizik gjate oreve me te nxehta te dites.
Sot 40 gradė, kujdes edhe nesėr do jetė shumė nxehėt

Publikuar: 09.07.2011 | 07:16
Lexuar: 2210 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime