E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arkeologjia shqiptare varet nė njė masė nga tė huajt

Publikuar: 11.07.2011 | 06:04
Lexuar: 3568 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jku (05/05/2012 16:40:26) kfdmghg
tui (05/05/2012 16:42:29) fdsa
jam nj bjak nga pg (17/04/2014 10:25:59) Un kam zbulu nje gje te rrall ne nje mal beet fjal per ne moker per nje pasuri madhore un kam qef ta bej me shtet po e ahteti te me japi akun pe me takon
Miri (07/10/2017 12:13:47) O vlla ti qe ke gjetur ne mokerr , me bej nje telefonate ose me shkruaj ne watch up apo viber ... 00355 67 42 46 423

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime