E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cifti Beckham bėhet me vajzė

Publikuar: 11.07.2011 | 06:29
Lexuar: 1393 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dada rab (11/07/2011 16:20:14) hajde perhajre me ymer,veq ishalla si gan viktoris sse boll e keqe esht.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime