E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

24 orė festa tė ēmendura nė bregdetin Adriatik

Publikuar: 14.07.2011 | 14:40
Lexuar: 8650 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Agron Berisha. (15/07/2011 09:51:05) shum shum nice foto.. sa kisha desht tju bashkangjitem dhe une atyre. o bobo. u qmenda.. ju pershendes gjithve.. kerceni se jeta eshte e till per te kercyer.. se sbeen ndryshe. ciaoo nga Goni. Pej Kosov..
Qaush (25/07/2011 23:45:44) Ju lutem me falni.. Une jam aj ne foto'n e par. Me pas dit qe qellon dikush me aparat sisha reagu ashtu!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime