E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Penelope Cruz: Nuk dashurohem nė film

Publikuar: 14.10.2008 | 13:57
Lexuar: 3184 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
pa emer (27/06/2010 23:07:39) po qashtu osht

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime