E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E këtij mendimi është këngëtarja amerikane Lady Gaga, e cila dha sot një intervistë për radion amerikane “Omaha 94.1”. Lady Gaga është shprehur se për të figura e këngëtares londineze ka qenë një “frymëzim” jo vetëm për muzikën, si edhe një “shembull”.
Lady Gaga: Vdekja e Amy, leksion për botën
Është edhe sistemi i mediave dhe mënyra për të trajtuar njerëzit e famshëm pas vdekjes së Amy Winehouse, që duhet t’i shërbejë si leksion botës.

E këtij mendimi është këngëtarja amerikane Lady Gaga, e cila dha sot një intervistë për radion amerikane “Omaha 94.1”.

Lady Gaga është shprehur se për të figura e këngëtares londineze ka qenë një “frymëzim” jo vetëm për muzikën, si edhe një “shembull”.

Amy Winehouse u gjet e vdekur ditën e shtunë në apartamentin e saj në Londër, pasi kishte konsumuar sasi të tepruara alkoli dhe droge.

Varrimi i saj u bë ditën e djeshme, ndërkohë që policia është në pritje të rezultateve të autopsisë, që do të përcaktojnë shkaqet e sakta të vdekjes.

Publikuar: 27.07.2011 | 14:20
Lexuar: 1731 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime