E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rezultatet per turizimin ne Shqiperi po tregojne se paradoksalisht rritja e numrit te turisteve nuk do te thote nje raport te drejte te te ardhurave. Ky paradoks vertetohet edhe nga te dhenat zyrtare te qeverise.
Paradoksi i turizimit

Publikuar: 30.07.2011 | 17:43
Lexuar: 2311 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime