E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njėqind e tetė vjet nga Kryengritja e Ilindenit dhe 67 nga Mbledhja sė parė tė KAĒKM-sė

Publikuar: 02.08.2011 | 11:12
Lexuar: 1640 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (11/05/2012 07:44:59) HAHAHA JUDHDFJADJADUOSLLA//JFB

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime