E mërkurë, 24.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Efekti qe te jep Miranda Kerr eshte i cuditshem.E shfaqur ne kopertinen e edicionit australian te "Rolling Stone", Kerr shfaqet nje nudo ambientaliste, duke i dhene ekologjise me shume bukuri dhe sensualitet.
Miranda , nudo ekologjisteJemi mesuar ta shohim neper pasarelat e gjithe botes, te veshur nga te bredshmet me te rafinuara te botes.

Megjithate efekti qe te jep Miranda Kerr eshte i cuditshem.

E shfaqur ne kopertinen e edicionit australian te "Rolling Stone", Kerr shfaqet nje nudo ambientaliste, duke i dhene ekologjise me shume bukuri dhe sensualitet.

Megjithate iniciativa e Kerr nuk eshte aq e re, sepse shume kolege te saj kane aplikuar nudon per te mbrojtur ambientin ose perdorimit te lekureve te kafsheve per pelice.

Publikuar: 05.06.2009 | 12:23
Lexuar: 2876 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime