E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė gjithė promovojnė Shqipėrinė

Publikuar: 08.08.2011 | 12:16
Lexuar: 4786 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
niti (09/08/2011 10:55:22) Ja pra doli sekreti i aktorit Blerim Destani me te dashuren e vet, aktoren Eliza Dushku, cift i bukur dhe ideal.
ju pershendes, dhe gjith te mirat.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime