E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Rise of the Planet of the Apes” grumbullon 77.4 milionė dollarė  nga shitja e biletave

Publikuar: 09.08.2011 | 03:17
Lexuar: 1539 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime