E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Artistet shqiptare kane mundur te ballafaqojne artin shqiptar me ate te huaj ne nje eveniment te rendesishem te artit, sic eshte Bienalja e Venecias.
Arti shqiptar ne Bienalen e Venecias

Publikuar: 06.06.2009 | 15:59
Lexuar: 2030 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime