E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por, edhe për këtë tashmë është gjetur zgjidhja. Merr me qera një të tillë për 50 dollarë në orë dhe mund të jetosh për pak çaste si në periferi.
Nju Jork, oborre me qeraNë Nju Jorkun e zhurmshëm, me 8 milionë banorë, plot rrokaqiej dhe makina, të merr malli të kesh një oborr.

Por, edhe për këtë tashmë është gjetur zgjidhja. Merr me qera një të tillë për 50 dollarë në orë dhe mund të jetosh për pak çaste si në periferi.

Oborri me bar ndodhet mes ndërtesash të mbushura me grafite. Shumë njerëz janë shprehur të interesuar për këtë biznes të ri, që do të mbahet në këmbë deri më 28 gusht.

Publikuar: 12.08.2011 | 22:46
Lexuar: 7307 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime