E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tuna me tė dashurin nė plazhin e Golemit

Publikuar: 07.06.2009 | 04:19
Lexuar: 6316 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
erzana (06/04/2010 16:53:40) tuna ti ma e bukur se i dashuri yt , mirpo ai qenka tip aaaaa , se ti pa u grimos sje e bukur ,, e valla me shku edhe mami im veq naper sallone te bukuris tta kalon ty per nga bukurija .. hehhe

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime