E shtunë, 22.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpat Kasapi: Ja gjėrat qė e plotėsojnė njė kėngėtar

Publikuar: 14.08.2011 | 18:46
Lexuar: 2861 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lena (16/01/2012 16:48:23) shum imir je shpat a

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime