E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrfundoi olimpiada shkollore “Saraj 2009”

Publikuar: 08.06.2009 | 02:56
Lexuar: 2871 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bunjamin (11/05/2010 16:22:15) une jam nga kondova dhe desha te them per te gjithe se nese eshte ende profesori Rahman Alija nuk do te korni fitore ne sport,deri sa eshte profesor Sami Murati nuk do te korni fitore ne garat e matematikes,deri sa te jet profesor Naim Rexhepi ju nuk do te korni fitore ne gjuhen angleze pra derisa egziston shkolla "Bajram Shabani" do te vazhdoj me dominim total ndaj shkollave tjera pa mar parasysh sportin,diturin etj.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime