E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktore, kėngėtare dhe manekene nė plazh, cila e ka trupin mė tė bukur?

Publikuar: 18.08.2011 | 15:54
Lexuar: 6626 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Lina (16/02/2013 18:04:39) yff O.o

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime