E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fshati Lin nė Pogradec, sa i kėndshėm ...

Publikuar: 20.08.2011 | 14:42
Lexuar: 8068 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Luftar (08/09/2011 18:08:54) Eshte shume i bukur.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime