E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këtyre ditëve ajo u kurorëzua në Gjilan në prani të shumë miqve dhe shokëve si dhe mysafirëve të tjerë nga estrada.
U fejua Mirsa Kërceli

Zëri ka mësuar se zyrtarisht tashmë është fejuar këngëtarja Mirsa Kërqeli.Ajo ditë më parë ka paralajmëruar fejesën e saj me të dashurin Granitin.

Këtyre ditëve ajo u kurorëzua në Gjilan në prani të shumë miqve dhe shokëve si dhe mysafirëve të tjerë nga estrada.

Fejesa është bërë siç ka thënë këngëtarja “sipas traditave tona shqiptare” dhe është shumë e lumtur dhe emocionuar. Mirsa ka shkëlqyer më një fustan të bardhë dhe ka vallëzuar gjithë natën.

Publikuar: 22.08.2011 | 08:50
Lexuar: 7539 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
fitore (23/12/2011 18:27:28) niceeeeeeeeeeee
mija (25/01/2012 16:52:24) nusja ma e bukura prej vip
egzona (27/01/2012 05:09:56) niceee jee mirsaa veqq ishallaa keeni jett t luumtur gjiithmoon
nora ch (29/03/2012 15:49:40) valla bukuroshe je mirsa

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime