E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anxhelina e ka vendosur, do të shkojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, jo vetëm për të studiuar, por edhe për t’u marrë me muzikën që ajo aq shumë e do. Do të tentojë ta prekë nga afër skenën amerikane, ndërkohë që për të ardhmen thotë se nuk e planifikon dot. “Ndoshta edhe kthehem sërish këtu, nuk i dihet”, pohoi bukuroshja 19-vjeçare.
Albërie Hadërgjonaj, vazhdon jetën në SHBA


Këto ditë e dha intervistën e fundit në Shqipëri, të tjerat që do të pasojnë muaj më vonë do të vijnë nga një tjetër kontinent, nga atje ku vajza e vogël e këngëtares Albërie Hadërgjonaj ka vendosur të ndërtojë një jetë të re.

Anxhelina e ka vendosur, do të shkojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, jo vetëm për të studiuar, por edhe për t’u marrë me muzikën që ajo aq shumë e do. Do të tentojë ta prekë nga afër skenën amerikane, ndërkohë që për të ardhmen thotë se nuk e planifikon dot. “Ndoshta edhe kthehem sërish këtu, nuk i dihet”, pohoi bukuroshja 19-vjeçare.

Publikuar: 22.08.2011 | 06:30
Lexuar: 3569 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime