E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jo te gjithe burrat preferojne bjondet. Ndaj njeri prej personazheve me terheqes ne kinemane e te gjitha koherave, James Bond adhuron brunet me floke te gjate.
James Bond adhuron brunet me floke te gjate


Jo te gjithe burrat preferojne bjondet. Ndaj njeri prej personazheve me terheqes ne kinemane e te gjitha koherave, James Bond adhuron brunet me floke te gjate.

Konkluzioni ka ardhur pas nje kerkimi amerikan, qe ka analizuar te gjitha partneret e agjentit mitik 007.

Vec kesaj, u vu re se partnerja ideale eshte ajo ne moshen 26-vjecare, dhe se agjenti preferon vajzat e gjata, me aksent amerikan dhe qe perdorin me lehtesi armet e zjarrit.

Sa me te rrezikshme, sexy dhe terheqese aq me shpejt agjenti sekret bie ne kurthin e tyre.

Puna per James Bond shpesh ka qene e veshtire, pasi pikerisht keto zonjusha te bukura (brenda trurit te te cilave, perpunohen lloj-lloj planesh) kane tentuar ta vrasin, gjate dhe pas raporteve seksuale.Publikuar: 09.06.2009 | 04:08
Lexuar: 1932 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime