E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arti i tė ngrėnit mėngjes

Publikuar: 24.08.2011 | 20:00
Lexuar: 2073 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aleko ferdinand ago (25/08/2011 08:09:52) shume te sakta informacionet e te ngrenit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime