E shtunë, 22.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Maqedonia do tė zhvillojė turizmin, formohet Komiteti pėr turizėm nė Qeveri

Publikuar: 25.08.2011 | 07:48
Lexuar: 1889 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime