E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femrat mė tė pushtetshme nė planet

Publikuar: 25.08.2011 | 00:08
Lexuar: 1750 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
labinot (23/01/2012 03:27:47) guete angela merkel

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime