E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Madje këtë do ta bëjë publike të shtunën në njërën nga gazetat e Tiranës, ku do kem një intervistë”, ka thënë Stine. Këngëtari nga Shqipëria njihet me bashkëpunimet e tij me këngëtarë si Ingrid Gjoni, Tingulli i 3nt, Big Basta, e të tjerë.
Stine në lidhje me tetovaren Vlora Islamin

Ernest Duka, i njohur Stine, ka konfirmuar për “Express” se është në lidhje dashurie me reperen nga Tetova, Vlora Islami, e njohur me emrin artistik si Lil Vlora. Patjetër që jam në lidhje me të.

Madje këtë do ta bëjë publike të shtunën në njërën nga gazetat e Tiranës, ku do kem një intervistë”, ka thënë Stine. Këngëtari nga Shqipëria njihet me bashkëpunimet e tij me këngëtarë si Ingrid Gjoni, Tingulli i 3nt, Big Basta, e të tjerë.

Publikuar: 26.08.2011 | 04:23
Lexuar: 2765 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
albana (26/08/2011 15:28:25) kush eshte kjo femra mos eshte ajo e Pallma trejd
Zana (27/08/2011 15:16:29) He kjo esht lil vlora reperja jon shqiptare urimeee lidhjaaa <3
x person (15/03/2012 03:28:23) kjo eshte thjesht pa shkoll pa asnje diturije te muzikes sedi si ubo kegtare.....

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime