E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Televizori, si na e shkurton jetėn

Publikuar: 26.08.2011 | 18:07
Lexuar: 2220 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rina (27/08/2011 23:17:15) Une mendoj qe shkencetaret kane bere nje zbulim teper te mire,sepse ata mundohen te japin informacione per shkurtimin
e jetes.Ky veprim eshte i shkelqyeshem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime