E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qaza nuk e jep Natashėn

Publikuar: 27.08.2011 | 04:35
Lexuar: 7203 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
baca_shaq (12/02/2013 16:01:43) valla bre daja qaz mos lsho pe hiq se qka koka kjo nusja jote ,per mi shpall luft aper shkinijes e mos me lan ne dor te shkijeve moje shaq e mos e le me te ik uuuhhhhhhhhh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime