E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seanca e Kėshillit tė Sigurimit tė KB-sė pėr Kosovėn anulohet pėr nesėr

Publikuar: 29.08.2011 | 19:10
Lexuar: 877 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime