E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne teresi ishte nje ndeshje pozitive ajo e Shqiperise me Portugaline, keshtu u vleresua dhe nga vete trajneri i ri i kuqezinjve, Josip Kuzhe.
Skela vlereson aftesite e trajnerit Kuzhe

Publikuar: 10.06.2009 | 07:11
Lexuar: 1023 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime