E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė deputet turk gjithė pagėn e tij do ta dorėzojė pėr bursa studentore

Publikuar: 30.08.2011 | 20:33
Lexuar: 1518 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime