E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas AS, është vetëm çështje orësh dhe holandezi do të niset drejt Stambollit. Siç duket edhe vetë skuadra e tij Real Madridi është pajtuar që lojtari të ikë në Turqi si transfer i lire.
Drenthe drejt Galatasarayt
Mesfushori i Real Madridit, Royston Drenthe është gati për tu bashkuar me gjigandin turk Galatasaray.

Sipas AS, është vetëm çështje orësh dhe holandezi do të niset drejt Stambollit. Siç duket edhe vetë skuadra e tij Real Madridi është pajtuar që lojtari të ikë në Turqi si transfer i lire.

Në edicionin e kaluar Drenthe ishte i huazuar tek ekipi spanjoll Hercules, por edhe aty kaloi një edicion zhgënjyes.

Publikuar: 31.08.2011 | 09:01
Lexuar: 1065 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime