E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Viti shkollor 2011/2012 fillon nesėr, risi nė arsimin e fillor dhe tė mesėm

Publikuar: 31.08.2011 | 12:34
Lexuar: 1808 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime