E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishte thënë se Raul Meireles ka kërkuar largimin nga Liverpooli dhe kështu ai është transferuar te Chelsea, ku sigurisht e kërkoi bashkëkombasi dhe menaxheri Andres Villas obas.
Zyrtare: Meireles lojtar i Chelseat


Chelsea ka konfirmuar në faqen zyrtare se ka arritur të sigurojë shërbimet e mesfushorit portugez, Raul Meireles, vetëm 40 minuta pa përfunduar afati kalimtar veror.

Ishte thënë se Raul Meireles ka kërkuar largimin nga Liverpooli dhe kështu ai është transferuar te Chelsea, ku sigurisht e kërkoi bashkëkombasi dhe menaxheri Andres Villas obas.

Meireles ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me klubin nga Stamford Bridge, ku ai ka pasuar transferimin e Juan Matas.

Publikuar: 01.09.2011 | 08:50
Lexuar: 1169 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime