E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojtari i Barcelonës, Lionel Messi është renditur në vendin e parë, si lojtari më i mirë në të gjithë botën. Ai ka fituar më shumë vota të shikuesve dhe admiruesve të futbollit.
Lionel Messi, lojtari më i mirë në botë
Lojtari i Barcelonës, Lionel Messi është renditur në vendin e parë, si lojtari më i mirë në të gjithë botën. Ai ka fituar më shumë vota të shikuesve dhe admiruesve të futbollit.

Në një votim që u mundësua nga një sajt sportiv, Messi arriti të marrë 146.866 mijë vota duke lënë mbrapa, Cristiano Ronaldon me 104.428 mijë vota dhe Chichariton e Man Utd me 18.287 mijë vota. Më pas në vendin e tretë është renditur, Hernandez “Chicharito”, Javier me 18.287 vota. Klasifikimi ka vijuar me Mesut Ozil, Xavi, Nemanja Vidic, etj.

Publikuar: 01.09.2011 | 14:32
Lexuar: 1390 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime