E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tevezi kërkoi largimin dhe me marrëveshjen e cila ishte pranë finalizimit, ishte transferi i Samir Nasrit që bllokoi gjithçka.
Tevez u ofrua për SneijderAgjenti i Carlos Tevez, Kia Joorabchian ka pohuar se Manchester City tentoi që t`i ofronte Interit sulmuesin Carlos Tevez, si pjesë shkëmbimi me Wesley Sneijder.

Tevezi kërkoi largimin dhe me marrëveshjen e cila ishte pranë finalizimit, ishte transferi i Samir Nasrit që bllokoi gjithçka.

“Unë e di se Interit i ishte ofruar Tevezi në shkëmbim me Sneijder para dy javësh, por pasi u transferua Nasri gjithçka mbaroi. City ka shumë lojtarë në të njëjtin pozicion”, theksoi Joorabchian.

Publikuar: 02.09.2011 | 19:07
Lexuar: 1105 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime